Przychodnia lekarzy specjalistów

Witamy Państwa w przyjaznej Pacjentowi Kameralnej Przychodni Medica2000 w centrum Warszawy (galeria).

Zapraszamy na konsultacje specjalistyczne, badania profilaktyczne, badania związane z medycyną pracy, a także na badania laboratoryjne w szerokim zakresie.

Jesteśmy nowoczesną placówką dysponującą doskonałej jakości sprzętem. Kierujemy się komfortem i dobrym samopoczuciem pacjenta. System rejestracji działa w dogodnych godzinach. Dzięki sprawnemu zarządzaniu nie musicie Państwo obawiać się kolejek.

Gwarantujemy kompleksową pomoc oraz konkurencyjne ceny. Sprawdźcie Państwo, z jakich rabatów i promocji możecie skorzystać

W Zespole Medica2000 pracują lekarze wielu specjalizacji:

Ginekolog

Nasi lekarze ginekolodzy oferują pełną diagnostykę i leczenie chorób kobiecych, zaburzeń miesiączkowania, niepłodności, a także prowadzenie ciąży. Zapraszamy na konsultacje w sprawie indywidualnego wyboru najbardziej odpowiednich metod antykoncepcji. Specjaliści mają bogate doświadczenie w pracy w najlepszych warszawskich szpitalach.

Dermatolog

Wszystkich, którzy zmagają się z problemami skóry, włosów czy paznokci zapraszamy na konsultacje i podejmowanie leczenia u naszych doświadczonych dermatologów. Zajmujemy się m.in. łuszczycą, łupieżem pstrym, trądzikiem młodzieńczym, grzybicami itd. Dobieramy indywidualne metody leczenia.

Endokrynolog

To specjalista od nieprawidłowego funkcjonowania gruczołów wewnętrznych. Nasi endokrynolodzy zajmują się diagnozowaniem i leczeniem chorób tarczycy, przysadki mózgowej i nadnerczy oraz zaburzeń hormonalnych. Choroby o tym właśnie podłożu mogą dopaść pacjentów w każdym wieku. Zbadaj się, jeśli masz niepokojące objawy.

Laryngolog

Wszelkie zaburzenia w obrębie funkcjonowania narządów głowy i szyi to temat dla laryngologa. Leczy choroby nosa, uszu, gardła oraz krtani. Zapraszamy na konsultacje również pacjentów zmagających się z alergiami, chrapaniem, zapaleniem zatok, chrypką czy niedosłuchem. Oferujemy nowoczesne metody leczenia.

Lekarz medycyny pracy

Zostałeś zatrudniony? Wkrótce dostaniesz skierowanie na badania u lekarza medycyny pracy. To specjalizacja, której zadaniem jest wykrycie przeciwwskazań do wykonywania konkretnych zadań, jak również orzekanie o zdolności do nauki itd. Badania pracownicze mają określoną ważność i trzeba je powtarzać raz na kilka lat.

Onkolog

Diagnostyką oraz leczeniem schorzeń nowotworowych zajmują się lekarze onkolodzy. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie także w innych dziedzinach medycyny, takich jak proktologia, chirurgia czy ginekologia. Zapraszamy na kompleksowe badania i konsultacje, bez kolejek i zbędnego stresu.

Proktolog

Zatrudniony w naszej przychodni proktolog oferuje leczenie uciążliwych chorób jelita grubego oraz odbytnicy. Zajmuje się stanami zapalnymi, jak również nowotworowymi. Według statystyk rak jelita grubego jest jednym z najczęściej występujących nowotworów w polskim społeczeństwie.