skąd się biorą dzieci

Dzieci mają różne pomysły na zajście w ciążę. Jedne metody wyszukiwane, inne zaskakująco proste. No bo kto by pomyślał, że aby zajść w ciążę wystarczy razem zrobić siusiu.

1. Ciąża wyproszona – wystarczy odmówić paciorek

Zdaniem niektórych dzieci zajście w ciąże jest dziecinnie proste – kładziemy się ze swoim współmałżonkiem w łóżku, zdejmujemy ubrania, całujemy się (wystarczy jeden raz), a następnie klękamy przy łóżku i modlimy się o maluszka do Boga.

2. Ciąża wyleżana – leżymy obok siebie aż do skutku

A oto inny sposób na zajście w ciążę według przedszkolaków – kładziemy się obok siebie na łóżku i leżymy tak długo aż… zajdziemy w ciążę.

3. Ciąża zbudowana – przychodzi do domu pan budowniczy

Z kolei zdaniem jeszcze innych maluchów dzieci wcale się nie rodzą. Przychodzi za to do danej rodziny budowniczy z narzędziami na prośbę mamy i taty buduje im noworodka.

4. Ciąża matrioszkowa – gdy z taty wyciąga się mamę

Są także pomysły na urodzenie dziecka bardzo oryginalne. Do takich z pewnością należy teoria jakoby maluch pojawiał się w rodzinie jako lalka matrioszka, którą członkowie rodziny wyciągają z innej matrioszki. A wyciąga się zaczynając od najstarszego członka rodziny: na przykład z taty wyciąga się mamę, z mamy starszego brata, ze starszego brata młodszą siostrę, i tak dalej…

5. Ciąża wyprana – gdy tata i mama wypiorą wspólnie bieliznę

Inne dzieci zauważają szczególną moc pralki. Otóż dziecko rodzi się wówczas, gdy tata z mamą wypiorą wspólnie bieliznę.

6. Ciąża pępkowa – gdy wszystko odbywa się za sprawą pępka

Dziecko wychodzi z pępka – czy to nie oczywista odpowiedź? Bardzo wiele dzieci tak właśnie uważa.

7. Ciąża z gry – wystarczy dać sobie buzi

Z kolei Simsy nauczyły dzieci, że wystarczy wiele razy pocałować swojego partnera, aby zajść w ciążę.

8. Ciąża goła – gdy zobaczysz gołego chłopaka

Jeszcze inne dzieci uważają, że wystarczy aby dziewczynka zobaczyła gołego chłopca, a już zajdzie w ciążę. Co ciekawe, w ten sposób do niedawna rozumowały jeszcze nawet starsze dziewczęta, obawiając się zobaczenia swoich starszych braci wychodzących z wanny.

9. Ciąża mechaniczna

A oto ciąża bardzo nowoczesna, wręcz można powiedzieć, że z gatunku science fictions. Otóż w takiej sytuacji dziewczynka rodzi się z małym dzieckiem w środku. Następnie lekarz naciska specjalny przycisk, aby dziecko zaczęło rosnąć.

10. Ciąża jajeczna – gdy kobieta połyka jajko

To z kolei odbywa się tak – tatuś daje mamusi jajeczko i jeśli mamusia potrafi połknąć całe jajko bez robienia z niego jajecznicy lub kogla mogla, to wtedy w brzuchu mamy z jajeczka rośnie dziecko. Trzeba przyznać, że teoria ta ma coś wspólnego z prawdą.

11. Ciąża przeklinająca – wystarczy powiedzieć brzydkie słowo

To proste – chłopiec i dziewczynka idą do łóżka, zakrywają się kołdrą i mówią brzydkie słowa. A potem zostają rodzicami.

12. Ciąża żarłoczna – gdy mamusia za dużo zje

To może wydać się nawet logiczne – otóż mamusia zachodzi w ciążę z przejedzenia. Czy ta teoria ma coś wspólnego z ciążą piwną występującą u niektórych mężczyzn?

13. Ciąża dotykowa – gdy rodzice dotkną się pupami

Dziecko rodzi się w wyniku zetknięcia się mamy i taty pupami. Wówczas mamusia zachodzi w ciążę. Jednak gdy rodzice są w strojach kąpielowych nad wodą, mamusia musi uważać, aby pupą nie zetknąć się z obcym panem.

14. Ciąża wypluta – gdy z nieba spada gwiazda

Najpierw rodzice wybierają gwiazdę i jeśli pragną mieć dziecko, to ta gwiazda spada i pakuje się wprost do brzuszka mamy. A potem wystarczy zaczekać, aż gwiazdka urośnie, wówczas mamie nie pozostaje nic innego jak gwiazdkę ową wypluć. I z tego właśnie bierze się dzidziuś.

15. Ciąża wysiusiana – gdy mamusia i tatuś razem siusiają

A oto bardzo prosty sposób. Nie trzeba specjalnie wieczorem wychodzić z domu, aby wypatrzyć gwiazdy. Nie trzeba łykać żadnych jajek. Nie trzeba specjalnie dotykać się pupami. Wystarczy razem siusiać, by mamusia zaszła w ciążę.

Telefon kontaktowy        (22) 828 59 03